Adana Feke Hurda Araç Alan Firmalar

Adana Feke Hurda Araç Alan Firmalar mı Arıyorsunuz ? O zaman doğru adrestesiniz. Eski hurda araçlarınız için bizleri arayabilir ve bilgi alabilirsiniz. Ömrünü Tamamlamış Araçlarınızı geri dönüşüme gönderebilirsiniz. Hurda araçlarınız için bertaraf formu veriyoruz.

HEMEN ARAYIN!

Akdeniz Bölgesinde Hurda Araç Alan Firmalar. Türkiye nin neresinde olursanız olun farketmez, 81 ilde belirlenen noktalarda işlem yapmaktayız. Aracı kayıttan düşürme ve bertaraf işlemlerinizi hallediyoruz. Hiç bir sıkıntınız olmasın bizimle iletişime geçin. Ömrünü Tamamlamış Araçlar (ÖTA) ‘ın toplanması, imhası ve geri dönüşümü tesislerimizde yapılmaktadır. Web sitemizdeki Lisanslarımızı kontrol edebilirsiniz.

Hiç bir sorunla karşılaşmadan hurda aracınızın bertarafını gerçekleştiriyoruz. Teslim alınan aracınız, yönetmelikte belirtilen standartlara uygun tesisimizde geri dönüşüm sürecine alınır. Türkiye nin her bölgesinde bulunan öta teslim yerimizde tüm standartlara uygun şekilde hurdaya ayrılan aracın geri dönüşümü sağlanır. Bertaraf ve Hurda Belgesi işlemlerini de dert etmeyin 1 gün içinde ekiplerimiz tarafından halledilmektedir.

HEMEN ARAYIN!

Adana ilinde hizmet verdiğimiz ilçeler

WhatsApp Ulaşım!
Hemen Ara!