Hizmetlerimiz

Ömrünü Tamamlamış Araç Teslim Yeri ve Bertarafı (ÖTA)

Türkiye'nin neresinde olursanız olun hurda araç bertarafı, hurda araç bertaraf formu, hurda aracımı nereye verebilirim gibi düşüncelerinizi bize ulaşarak yardım alabilirsiniz. Aşağıdaki listelenen tüm hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Ömrünü Tamamlamış Aracınız mı var? Hurda Aracımı nereye teslim ederim. İletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Geçici Depolama

Geçici Depolama

Ömrünü Tamamlamış Araçların arındırıldığı, söküldüğü ve işleme tesisine gönderilinceye kadar geçici olarak bekletildiği ve çevre izin ve lisansı alınmış alanlar.

Devamı..

Araç Kayıttan Düşürme ve Bertaraf Formu

Araç Kayıttan Düşürme ve Bertaraf Formu

Ömrünü Tamamlamış Araçların trafik kaydının silindiğinin ve çevreyle uyumlu olarak bertaraf edildiğinin belgelenebilmesi için lisanslı işleme tesisleri veya bu tesislerle anlaşmalı geçici depolama alanları tarafından "Araç Kayıttan Düşme ve Bertaraf Formu" kullanılır.

Devamı..

ÖTA Hurda Araç Teslim Formu

ÖTA Hurda Araç Teslim Formu

Ömrünü Tamamlamış Aracın sahibi tarafından, her hangi bir ücret ödemeden, yetkili bir temsilciye teslim edilmesi ve bertaraf formu alınmasıdır.

Devamı..

ÖTA Hurda Araç Teslim Yeri

ÖTA Hurda Araç Teslim Yeri

Araç Kayıttan Düşme ve Bertaraf formu temin edilerek ömrünü tamamlamış aracın kayıttan düşme işlemlerinin tamamlandığı yerdir.

Devamı..

Demontaj

Demontaj

Söküm - Demontaj İşleme tesisimize teslim yapılan Hurda ve Ömrünü Tamamlamış Araçlar, Geçici Depolama sahasına yada ayrıştırma (söküm-demontaj) hattına getirilmeden önce çevreye zarar verebilecek maddelerden arındırılmak ve emniyetli bir şekilde muhafaza amacıyla, öncelikli kurutma işlemine tabi tutulur.

Devamı..

Hurda Belgesi

Hurda Belgesi

Hurda araçlarınızı yerinden alıyoruz Araba hurdaya nasıl çıkarılır? Araç nasıl hurdaya ayrılır? Hurdaya ayırma işlemleri ve gerekli belgeler nelerdir? Hurda aracınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Devamı..

WhatsApp Ulaşım!
Hemen Ara!