Hurda Araç Alan Firmalar

Hurda Araç Alan Firma mı Arıyorsunuz ? O zaman doğru adrestesiniz. Eski hurda araçlarınız için bizleri arayabilir ve bilgi alabilirsiniz. Ömrünü Tamamlamış Araçlarınızı geri dönüşüme gönderebilirsiniz. Hurda araçlarınız için bertaraf formu veriyoruz.

Türkiye'nin neresinde olursanız olun farketmez, 81 ilde belirlenen noktalarda işlem yapmaktayız. Aracı kayıttan düşürme ve bertaraf işlemlerinizi hallediyoruz. Hiç bir sıkıntınız olmasın bizimle iletişime geçin. Ömrünü Tamamlamış Araçlar (ÖTA) ‘ın toplanması, imhası ve geri dönüşümü tesislerimizde yapılmaktadır. Web sitemizdeki Lisanslarımızı kontrol edebilirsiniz.

Hiç bir sorunla karşılaşmadan hurda aracınızın bertarafını gerçekleştiriyoruz. Teslim alınan aracınız, yönetmelikte belirtilen standartlara uygun tesisimizde geri dönüşüm sürecine alınır. Türkiye'nin her bölgesinde bulunan öta teslim yerimizde tüm standartlara uygun şekilde hurdaya ayrılan aracın geri dönüşümü sağlanır. Bertaraf ve Hurda Belgesi işlemlerini de dert etmeyin 1 gün içinde ekiplerimiz tarafından halledilmektedir.  

0216 661 71 100364 631 20 22​ hemen numaralarımızdan arayın!

WhatsApp Ulaşım!
Hemen Ara!