Hurda Araç Teslim Yerleri

Hurda Araçlarınız için teslim yerleri mi arıyorsunuz? Hemen tıklayın ve gerekli işlemlerin nasıl olduğunu öğrenin. ÖTA Teslim Yerleri hurda araç yoğunluğuna bağlı olarak yeterli sayıda ve araç sahibinin kolaylıkla ulaşabileceği mesafelerdedir. Ömrünü Tamamlamış aracınız var ise Lisanslı hurda araç bertaraf formu veren yerleri tercih etmelisiniz.

Ömrünü tamamlamış aracınızı isterseniz talebinize göre yerinden teslim alarak merkez tesislerimize getirerek gerekli işlemleri başlatabiliriz. 

Ömrünü Tamamlamış Hurda araçlarınız için lisanslı bir şekilde alıyoruz bertaraf formu veriyoruz. Türkiye'nin tüm illerinde bulunan Hurda Araç Teslim Yerlerimiz sizler için en iyi hizmeti vermektedir.  Çevre ve Şehircilik bakanlığına bağlı firmamızın tüm lisansları eksiksiz bir şekilde mevcuttur dilerseniz Lisanslarımız sekmesinden görüntüleyebilirsiniz.

​Aracım Çalışmıyor Nasıl Getireceğim?

Hurda aracınız çalışmıyorsa dert etmeyin çekicilerimiz aracınızı yerinden almaktadır. Türkiye'nin neresinde olursanız olun farketmez, 81 ilde belirlenen noktalarda işlem yapmaktayız. Aracı getirme gibi bir problemi dert etmeyin. Bizimle iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp Ulaşım!
Hemen Ara!