Hurda Araç Toplama Merkezleri

Türkiye'nin tüm il ve ilçelerinde bulunan Hurda Araç Toplama Merkezlerimiz ile Pert, kazalı, kullanılamaz halde olan araçlarınızı geri dönüşüme göndermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hurda Araçların toplanması ile gerekli hazırlıklarını tamamlayarak hurda araçları teslim alıyoruz ve merkezimize getiriyoruz. Ömrünü Tamamlamış Araçlarınız için bertaraf formu vermekteyiz. Toplama Merkezimize getirerek işlemlerini başlatırıyoruz.

Hiç bir sorunla karşılaşmadan hurda aracınızın bertarafını gerçekleştiriyoruz. Teslim alınan aracınız, yönetmelikte belirtilen standartlara uygun tesisimizde geri dönüşüm sürecine alınır.​

0216 661 71 100364 631 20 22​ hemen numaralarımızdan arayın!

Aracım yerinden kalkmıyor?

Dert etmeyin çekici vasıtasıyla aracınızı yerinden alıyoruz ve Hurda Araç toplama merkezimize getiriyoruz. Hurdaya ayırmak istediğiniz araç mı var? Hemen bizi arayarak bilgi alabilirsiniz. İletişime geçerek öncelikle araç hakında bilgi vermeniz gerekmektedir. Sağladığınız bilgi akışı ile Hurda Aracınız için gerekli olacak işlemlere başlar. 

 

Türkiye'deki Hurda Araç Toplama Merkezleri

Aşağıdaki iller listesinden hangi şehirde olduğunuzu seçin ve ilerleyin telefon numaralarımızdanda bizi arayarak gerekli bilgileri alabilirsiniz. 

 

WhatsApp Ulaşım!
Hemen Ara!