İstanbul Ömrünü Tamamlamış Araç Teslim Yeri ve Bertarafı

İstanbul Hurda Araç Teslim Yerleriİstanbul Ömrünü Tamamlamış Araç Teslim Yeri ve Bertarafı için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ömrünü Tamamlamış araçlarınız için bertaraf formu. Hurda araçlarınızı geri dönüşüme göndermek için bizimle iletişime geçin.

Hurda Araç teslim ve gereken belge düzenlemeleri ile Ömrünü tamamlamış aracınız, hurda aracınız, kazalı aracınız, pert aracınız gereken işlemlerden sonra bertaraf edilmektedir.

 

İstanbul ÖTA Teslim Süreci Nasıl İşler?

1- Araç sahibi, aracını "Lider Geri Dönüşüm"  ÖTA Teslim Yerine getirir. 

2- Araç eğer getirilemiyorsa aracı çekici vasıtasıyla yerinden alıyoruz.

3- Lider Geri Dönüşüm, hurda aracın teslimi sırasında Kayıttan Düşme ve Bertaraf Formu ile Parça Kontrol Listesini doldurur ve araç sahibine onaylatır.

4- Hurda Araç sahibi, otomobilini "Lider Geri Dönüşüm" ÖTA Teslim Merkezine bırakır. Kendisine firmamız tarafından verilen Araç Kayıttan Düşme ve Bertaraf Formu ile birlikte Trafik Tescil e gider.

5- Trafik Tescil, geri dönüşüme kazandırılacak aracın kaydını siler , Araç Kayıttan Düşme ve Bertaraf Formunu imzalar ve mühürler.

6- Sonrasında Trafik Tescil, Araç Kayıttan Düşme ve Bertaraf Formunun pembe nüshasını alır.

7- Aracın Sahibi, Araç Kayıttan Düşme ve Bertaraf formunun beyaz nüshasını kendine alır. Yeşil ve mavi nüshasını Lider Geri Dönüşüm ÖTA Teslim Yerinde bırakır.

8- Lider Geri Dönüşüm, Ömrünü tamamlamış araçları Lider OTO, ÖTA Teslim Yerinden alımını gerçekleştirir.

9- ÖTA lar Lider Geri Dönüşüm Tesisi. tarafından çevre ve şehircilik bakanlığı onaylı geri dönüşüm işlemine başlanır.

Akdeniz Bölgesinde Hurda Araç Teslim Yeri. Türkiye nin neresinde olursanız olun farketmez, 81 ilde belirlenen noktalarda hurda araçlar için geri dönüşüm işlemi yapmaktayız. Hurdaya ayırmak istediğiniz araçlarınızı alıyoruz. Ömrünü Tamamlamış Araçlarınızı geri dönüşüm tesisimizde işliyoruz. Aracı kayıttan düşürme ve bertaraf işlemlerinizi tamamlıyoruz. Tüm işlemleri sorun olmaksızın çözüme ulaştırıyoruz. Ömrünü Tamamlamış Araçlar (ÖTA) ‘ın toplanması, imhası ve geri dönüşümü tesislerimizde yapılmaktadır. Lider Geri Dönüşüm olarak bu hizmeti vermekteyiz.

Aracım çalışmıyor nasıl getireceğim?

Dert etmeyin Türkiye'nin neresinde olursanız olun farketmez çekicilerimiz her zaman iş başında. Hurda aracınızı yerinden teslim alıyoruz ve tesisimize getiriyoruz. 

Teslim alınan aracınız, yönetmelikte belirtilen standartlara uygun tesisimizde geri dönüşüm sürecine alınır. Türkiye nin her bölgesinde bulunan öta teslim yerimizde tüm standartlara uygun şekilde hurdaya ayrılan aracın geri dönüşümü sağlanır. Bertaraf ve Hurda Belgesi işlemlerini de dert etmeyin 1 gün içinde ekiplerimiz tarafından halledilmektedir.

İstanbul ÖTA, Araç Hurdacı, Bertaraf, Ayrıştırma, Trafik Tescil, Hurda Belgesi, Geçici Depolama, GFB, Atık Araçlar, Hurda Araç Teslim, Hurda Araç Teslim Edilen Yerler, Hurda Araç Toplama Merkezleri, Otomobil Hurdalığı, Araç Hurda

 

 

 

Hurda Aracınız mı var? Hurdaya ayırmak için Bertaraf Formu veriyoruz. Hurda araçlarınızı yerinden teslim alıyoruz. Hemen bizi arayın ve bilgi alın.

Araç Kayıttan Düşme ve Bertaraf Formu

Araç Kayıttan Düşürme ve Bertaraf Formu

WhatsApp Ulaşım!
Hemen Ara!