ÖTA Hurda Araç Teslim Yeri

Araç Kayıttan Düşme ve Bertaraf formu temin edilerek ömrünü tamamlamış aracın kayıttan düşme işlemlerinin tamamlandığı yerdir. Türkiye'nin tüm illerine hizmet veriyoruz. Hangi bölgedeyseniz biz oradayız!

Ömrünü Tamamlamış Araçları, ÖTA yönetmeliğine uygun ve hiçbir şekilde çevreye zarar vermeden bertaraf eden firmamız. Lisansları tam ve tüm yönetmenliklere uygundur. Dilerseniz Lisanslarımız bölümünden gerekli belgelerimize bakabilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz. Hurda araçlarınızı yerinden alıyoruz ve bertarafını gerçekleştiriyoruz.

Hasarlı , hasarlı vs. arabalarınızı geri dönüşüm tesisimize getirmek için kendi bünyemizde olan çekicileri yönlendiriyoruz ve aracınızı bulunduğu yerden alıp tesisimize getiriyoruz. 

Çıkan Kanuna göre, araç bertaraf formu olmadan hiçbir şekilde araçlar hurdaya çıkarılamaz. Bu konuları dert etmeyin tüm işlemleri halledip aracınızı hurdaya çıkarma işlemini gerçekleştiriyoruz.

Örnek Bertaraf Formu

Hurda araçlarınız için lisanslı bir şekilde alıyoruz bertaraf formu veriyoruz. 

ÖTA Nedir?

Hurda aracım var ÖTA nedir bilmiyorum?

Firmamız tarafından araç kayıttan düşme ve bertaraf formu temin edilerek ömrünü tamamlamış aracın kayıttan düşme işlemlerinin tamamlandığı yerdir. Geri Dönüşüm tesisimizde yapılan bu işlemler için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

WhatsApp Ulaşım!
Hemen Ara!